Legionowski Klub Amazonek

A

a

A

a

A

a

A

a

 

Wiedza

Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat walki z rakiem piersi, leczenia oraz radzenia sobie z jego skutkami. Dzięki temu możemy wspierać się bardziej świadomie i skutecznie.

 

Jesteśmy Razem

Klub Amazonek to miejsce, w którym jesteśmy dla siebie nawzajem. Każda z nas jest ważna i zasługuje na to, by czuć się dobrze ze sobą. Gdy jesteśmy razem, łatwiej jest nam radzić sobie z codziennymi problemami.

 

Zrozumienie

Często nasze otoczenie nie potrafi zrozumieć tego, jak traumatycznym doświadczeniem jest choroba nowotworowa, nawet po jej zakończeniu. My rozumiemy. Dlatego się spotykamy.

1
1

Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Mazowiecka Akademia Seniorów

Legionowski Klub Senior Plus

Legionowskie Centrum Wolontariatu Seniorów

Strona główna Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym Nadzieja

Wirtualny Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

Droga ku lepszemu

Lęk potrafi paraliżować. Lęk przed chorobą i niezrozumieniem. Ciężko wtedy wyobrazić sobie to, że może być lepiej. Powrót do normalności to długa droga - ale warto na nią wstąpić.

 

Różne historie

Każda z nas inaczej przechodzi chorobę raka piersi. Nie ma dwóch takich samych przypadków. Z nami możesz być pewna, że Cię wysłuchamy i wesprzemy.

 

Przełamać barierę

Pierwsze kroki są zawsze najtrudniejsze. Otworzenie się na ludzi, mówienie o swoich problemach i smutkach. Pamiętaj: nie musisz sama nieść wszystkich swoich ciężarów.

1
1

Legionowski Klub Amazonek działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” to miejsce zrzeszające wyjątkowe kobiety. Każda z nas jest inna – a to, co nas łączy, ciężko zrozumieć komuś, kto nigdy nie zmierzył się z rakiem piersi. Nasz klub istnieje dla kobiet – zarówno tych, które potrzebują pomocy, rady i wsparcia psychicznego, jak i tych, które po stoczeniu swojej prywatnej walki stoją dziś dzielnie na nogach, gotowe pomóc innym.

Jeśli rozpoczynasz lub rozpoczęłaś już swoją walkę z rakiem piersi i szukasz wsparcia, otuchy lub rady – skontaktuj się z nami. Zrobimy co w naszej mocy, by wspomóc Cię w codziennych zmaganiach.

A

A

A

A