Wszystkie seniorki z klubu Senior + podświadomie oczekiwały, że pomimo licznych obostrzeń i ograniczeń, które nam dyktuje zarówno rząd, jak i minister zdrowia, tegoroczny Dzień Kobiet jednak się odbędzie. I nie rozczarowały się.

Spotkanie odbyło się w dużej sali lustrzanej, gdzie miejsc było bardzo dużo i grupa z 15 pań spokojnie pomieściła się z zachowaniem rygorów dotyczących odległości. Imprezę otworzył prezes SPP „NADZIEJA” Roman Biskupski składając najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i jak najszybszego powrotu do normalności, aby Uniwersytet tętnił życiem, abyśmy bez obaw mogli uczestniczyć w różnego rodzaju kółkach zainteresowań, w wyjazdach na wycieczki, wczasy, baseny, do teatru czy na koncerty.

Po tych ciepłych życzeniach miałyśmy godzinną niespodziankę w postaci wesołego i romantycznego koncertu dwóch kolegów Z. Malewicza i J. Baltaziuk, którzy przy akompaniamencie akordeonu i gitary pośpiewali zebranym paniom wiele piosenek znanych i mniej znanych (autorstwa jednego z nich).

Pani chętnie wtórowały. Piosenki przeplatane były pięknym lirycznym wierszami. Czas szybko mijał.

Na zakończenie tej części spotkania wszystkie panie otrzymały po czerwonym goździku i zostały zaproszone na kawę, herbatą, ciasta i owoce do swojego pomieszczenia w Klubie Senior +.

Z wielkim zadowoleniem i świetnych humorom opuściły LUTW i Klub Seniora. To była naprawdę piękna impreza, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

H. Przymusińska